Moderní ubytování
s nádechem historie

Každý z pokojů o rozlohách 20 - 50 m2 jsme s láskou upravili podle nejvyšších standardů ubytování. I díky tomu se můžeme pyšnit **** hodnocením. Nejdůležitější je pro nás vaše pohodlí. V pokojích proto najdete velmi moderní a komfortní vybavení i přesto, že Penzion U Kubesa se nachází v budově s bohatou historií. V rámci rekonstrukce jsme hojně využili technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Celkové fungování penzionu tak každodenně přispívá k náplni hodnot udržitelného rozvoje.

Co v našich pokojích najdete? Čeká na vás pohodlná postel, psací stůl, moderní kuchyňka a luxusní koupelna. Ve všech pokojích naleznete i zabudovaný bezpečnostní trezor pro vaše cennosti. Při večerním odpočinku můžete zapnout televizi, nebo se jen tak kochejte výhledem na město, které je dědictvím UNESCO. To všechno od 1093 Kč na noc.

pokoj
ŠETRNÉ VŮČI ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Všechny naše pokoje jsou klimatizovány

Příjemná teplota je samozřejmostí, a proto si můžete regulovat teplotu vašeho pokoje díky klimatizaci.

Koupelna splňující standardy
luxusu a pohodlí

Potřebujete přistýlku?

Pracovní cesta, romantický víkend nebo rodinná dovolená po památkách - u nás najdete ten správný pokoj pro všechny příležitosti. Díky možnosti rezervace přistýlek můžete upravovat počet lůžek na pokoji dle vašich potřeb a vytvořit tak až čtyřlůžkový pokoj. Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové s možností přistýlky. Za každou přistýlku se k celkové ceně pokoje přičte 275 Kč.

Pokoj
Penzion U Kubesa - Adults only v Kroměříži hodnocení