Nejlevnější 4*
ubytování v Kroměříži

Výhodnější cenu za luxusní 4* pokoje široko daleko nenajdete. Za velmi přijatelné ceny si tak můžete užívat perfektní ubytování přímo v centru města. O spokojenosti našich hostů se můžete přesvědčit na serveru booking.com, kde jsme uvedeni jako nejlépe hodnocené ubytování v Kroměříži.

Luxus patří ke svatbě

Nabízíme lůžka v designových pokojích, kde si vaši hosté odpočinou po náročném dni. Jistě ocení klimatizaci, wifi a luxusní koupelnu. V každém pokoji je bezpečnostní trezor, kde si můžete uschovat všechny cennosti.

kapacita
kapacita

Maximální kapacita ubytování v Penzionu U Kubesa je 47 lůžek. Díky systému přistýlek jsme schopni vyjít maximálně vstříc vašim požadavkům a přáním svatebčanů. Veškeré detaily společně probereme při rezervaci.

V obřadní síni za pár minut

Penzion u Kubesa nabízí ubytování přímo v centru Kroměříže. Radnice je vzdálená přibližně 50 metrů od penzionu, a pokud sníte o svatbě na zámku - ten kroměřížský je od Kubesa 5 minut chůze.

Rádi vám zodpovíme všechny dotazy

Každá svatba je specifická, proto s vámi rádi individuálně projdeme všechny vaše dotazy a požadavky a pokusíme se splnit veškerá vaše přání.

Napište nám na recepce@penzionukubesa.cz nebo volejte na +420 573 334 965

kapacita
kapacita

Hledáte fotografa?

DOPORUČUJEME: Lucie Urban – Facebook, Tumblr