O penzionu

U Kubesa

Myšlenka vytvořit z budovy ze 17. století penzion započala v roce 2011. V letech 2013 - 2015 probíhala rozsáhlá a velmi náročná rekonstrukce. Od září 2015 jsme v provozu a během následujících let jsme ještě zvládli dostavět lobby, snídaňovou a konferenční místnost.

Naše zkušenosti s ubytováním, nápaditý design a snižování energetické náročnosti nemovitosti nás vedli k odvážnému počinu a to vytvořit novou dimenzi ubytování v historickém centru města Kroměříže.

Prioritou pro nás bylo zachovat v něm prvky, které jsou nosné a charakteristické pro domy z tohoto období (původní schodiště, zelené zábradlí, dlažba, okna apod).

Díky celkové rekonstrukci se nám povedlo vytvořit 4* luxusní penzion s nádechem své bohaté historie, stejně jako Kroměříž a její krásy.

Rezervovat pokoj

Penzion

Penzion

Provoz šetrný vůči životnímu prostředí

Ekologičnost a provoz šetrný vůči životnímu prostředí je pro nás cílem, který se nám daří každým rokem stále více naplňovat. Díky našim zkušenostem jsme dokázali provoz penzionu natolik zefektivnit, že využíváme všechny zdroje na maximum.

Celý penzion je vybaven inteligentním systémem vytápění, chlazení, ohřevu vody a regulace. Díky tomu můžeme Váš pokoj připravit zcela na míru vašim požadavkům. Před příjezdem nastavíme v pokoji ideální teplotu pro váš pobyt, a vy tak od prvních chvil U Kubesa zažijete velmi komfortní prostředí.

šetrný provoz

Využíváme

Kogenerační jednotku

jde o kombinovanou výrobu elektřiny a tepla z plynu

Rekuperační jednotku

výměna vzduchu a současný předehřev přiváděného vzduchu - energetická úspora

Tepelná čerpadla

topení, chlazení, větrání a odvlhčování vzduchu bez venkovní jednotky

Solární ohřev

 

Pohodlí na prvním místě

4* luxusu pro váš komfort

Při rekonstrukci jsme mysleli především na vaše pohodlí a na to, aby prostory byly funkční. Pokoje jsou sladěny do jemných klidných tónů tak, abyste se mohli soustředit na práci, nebo odpočívat.

Klimatizace, kterou nastavíme již před příjezdem, udržuje v pokoji vám příjemnou teplotu a čerstvý vzduch.

Do vašich pokojů se dostanete buď po původním zdobeném schodišti, nebo výtahem, který také zajišťuje bezbariérový přístup.

Penzion U Kubesa - Adults only v Kroměříži hodnocení
Penzion u Kubesa Online rezervace Rezervovat