Obchodní podmínky

Všeobecné podmínky rezervace

  1. Tento dokument upravuje podmínky rezervací přes webové stránky penzionukubesa.cz. Provozovatelem těchto webových stránek je Penzion u Kubesa s.r.o., Záhumenní 1161/3A, 742 21 Kopřivnice. Veškerá korespondence by měla být zasílána na adresu Penzion u Kubesa s.r.o., Záhumenní 1161/3A, 742 21 Kopřivnice. Tyto podmínky akceptujete jménem všech osob, kterých se rezervace týká.
  2. Prohlašujete, že je vám 18 let a více, a že máte právní oprávnění použít webové stránky penzionukubesa.cz. Akceptujete zodpovědnost za všechny platby, které byly provedeny Vaším jménem nebo kreditní kartou a potvrzujete, že Vámi uvedené informace jsou pravdivé a správné.
  • Veškeré vaše objednávky budou považovány za vaši vůli zakoupit požadované ubytování/služby cestovního ruchu, které jsou subjekty těchto rezervačních podmínek. Hotel Tatra Kopřivnice, s.r.o. nebude s Vámi smluvně vázán zajistit Vámi objednané služby za nabízené ceny do té doby, než je Vaše rezervace potvrzena a Hotel Tatra Kopřivnice s.r.o. obdrží platbu v plné výši za objednané služby.
  1. Platební podmínky

Platba v celé výši je požadována při každé rezervaci. Platbu provedete on-line přes webové stránky penzionukubesa.cz za použítí kreditní/debetní karty VISA, Mastercard nebo Maestro. Po dokončení rezervace budete přesměrování na platební bránu Gopay. Abychom zajistili bezpečnost přenosu informací o Vaší kreditní/debetní kartě, používáme bezpečný 3D server systém. Tento systém zajišťuje, že Vaše kreditní karta není k dispozici nám a nikomu z uživatelů internetu, kromě zabezpečeného serveru, který provádí autorizaci platby.

  1. Rezervace vznikne tím, že vyplníte relevantní formulář na stránkách penzionukubesa.cz a odešlete ho stisknutím tlačítka REZERVOVAT. Ještě předtím než budete přesměrováni na zabezpečené stránky autorizačního serveru, bude Vaše rezervace uložena do rezervačního systému a Vy obdržíte email potvrzující vytvoření rezervace. Mezitím bude platba vaší kreditní/debetní kartou autorizována v autorizačním centru. Po úspěšné autorizaci, dostanete druhý email, který tuto platbu potvrdí, a ve kterém naleznete odkaz, kde si můžete vytisknout průkaz na ubytování a fakturu. V případě, že nedostanete druhý potvrzovací email o platbě, kontaktujte naše rezervační oddělení na recepce@penzionukubesa.cz nebo na +4205733349652. Při komunikaci s rezervačním oddělením uvádějte vždy číslo rezervace.
  2. Všechny ceny jsou uváděny v Kč. Platba může být provedena pouze v Kč.
  3. Změny rezervací

Pro veškeré změny rezervací (změna jména, data rezervace, typu pokoje, apod.) je nutno zaslat email s požadavkem na změnu na recepce@penzionukubesa.cz. Každá změna Vám bude zpětně potvrzena, bude-li možné ji provést. Pokud změnu nelze provést nebo není zpětně potvrzena, platí původní verze rezervace.

  1. Storno podmínky

Po vytvoření rezervace se stává rezeravace závaznou a nelze ji zrušit. V případě zrušení rezervace nebo nedojezdu celková částka zaplacená za ubytování propadá a je nevratná. Po předchozí domluvě a pokud to okolnosti dovolí je možno rezervaci přesunout na jiný termín.

  1. Stížnosti

Máte-li stížnost na kvalitu ubytování, snažte se vše okamžitě řešit na místě s recepcí nebo vedením penzionu a umožnit tak co nejrychlejší nápravu situace.

Dne 1.1.2021

Penzion U Kubesa - Adults only v Kroměříži hodnocení
Penzion u Kubesa Online rezervace Rezervovat